Jak dobrać idealną bieliznę damską?


Nie od dziś wiemy, że bielizna może być kluczowa podczas zbliżenia. Z pewnością jeśli założymy babcine majtki nasz partner nie będzie pod wrażeniem. W większości przypadków strzałek w dziesiątkę będzie koronka, ale czy aby na pewno?

Nic na faceta tak nie działa jak pończochy.

W większości przypadków mężczyźni dostają głupawki, kiedy widzą kobietę swojego życia w takim stroju. Będą dobrze komponowały się także ze stringami. Figi są pewną klasyką jeśli chodzi o dobór bielizny. Jeśli już stawiasz na wygodę to nie możesz zapominać, że nudna bielizna występuje także w wielu kuszących wariantach jak na przykład koronki czy też przezroczystego materiału. Jeśli jednak stawiasz na szaleństwo to oczywiście coś pod styl gwałtów i brutalnego zachowania, czyli obcisłość, może lateks.

Trzeba tutaj także wspomnieć o kabaretkach, które tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody. Jeśli chodzi o biustonosze sprawdzają się tutaj te z koronki i koniecznie podnoszące biust. Wyglądają wtedy naprawdę efektownie a partner będzie na pewno zadowolony. Ponadto prócz tradycyjnych push-upów można zdecydować się na bardotkę. No i oczywiście, na bieliźnie nie ma co oszczędzać.