Jak sexting i wysyłanie nagich fotek zmieniło zasady flirtowania?

Sexting polega na wysyłaniu wiadomości za pomocą smartfona z podtekstem erotycznym. Z tej formy komunikacji korzystają najczęściej młodzi ludzie, którzy przesyłają tego typu materiały (swoje nagie lub półnagie zdjęcia oraz filmiki) przy pomocy MMS-ów lub aplikacji mobilnych. Jest to coraz bardziej popularna forma flirtowania, do której dochodzi już na bardzo wczesnym etapie znajomości.

Sexting – nowa forma randkowania

Sexting pojawił się wraz z rozwojem szybkiej komunikacji, takiej jak SMS-y czy wysyłanie wiadomości za pośrednictwem sieci społecznościowych, typu Snapchat i Facebook. Można go porówna do flirtu na odległość, ale o oznaczanie bardziej pikantnym wyrazie i dającym nieco inne możliwości niż tradycyjna forma rozmowy.

Słowowo „sexting” powstało z połączenia angielskich wyrazów „sex” oraz „texting” i nawiązuje do wymiany wiadomości tekstowych, choć tak naprawdę w praktyce ta forma komunikacji najczęściej jest znacznie bardziej wzbogacana – o zdjęcia, filmiki erotyczne, emotikony lub linki do erotycznych treści w Internecie.

Czym są nudesy i nudeski?

Nudesy (lub nudeski) to internetowe określenie nagich fotek robionych i wysyłanych za pomocą smartfona. Taka forma flirtu znacznie ułatwiła randkowanie. Zamiast wysilać się na długie wiadomości tekstowe, można wysłać fotkę z podtekstem, która jest najbardziej wymowna. To doskonały sposób komunikacji zwłaszcza dla osób, które nie potrafią lub nie lubią wdawać się długie rozmowy czy dyskusję i preferują raczej działanie niż mówienie.

Jest to też dobry sposób na to, aby powiedzieć drugiej osobie, czego oczekujesz i że jesteście gotowi na kolejny etap w waszej relacji. Sexting to również doskonała forma by wyrazić swoje pragnienia i urozmaicić wasze życie seksualne. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, spróbuj od zabawy z dobrym portalem randkowym. Randkowanie w takiej formie można śmiało zacząć z serwisem Nudez, który pozwala na wymienianie się erotycznymi fotkami i nie tylko.

Jeśli lubicie niegrzeczne zabawy na telefonie, koniecznie musicie spróbować wymieniania się nagimi fotkami ze znajomymi.