Jak zadowolić faceta?

Jak zadowolić faceta?

Dla mężczyzn udany seks to jeden z najistotniejszych aspektów związku. Warto rozwijać tę strefę, by czerpać przyjemność ze zbliżeń oraz umocnić relację. Nie jest żadną tajemnicą, że to mężczyźni mają przeważnie wyższe libido, jak również przywiązują większą wagę do osiągania satysfakcji z seksu. Jak zadowolić faceta? Podpowiadamy w naszym artykule!

  1. Ciało mężczyzny – jak je rozpalić? Jak zaskoczyć faceta?
  2. Życie seksualne. Seks oralny, czyli jak zadowolić faceta
  3. Pożądanie i namiętność

Stymulowanie mężczyzn jest stosunkowo proste, jednak można nie wiedzieć, co się przegapia.

Ciało mężczyzny – jak je rozpalić? Jak zaskoczyć faceta?

Seks zapewnia przyjemność, która powinna być rzeczą najważniejszą dla obojga jego uczestników. Dobrze wiedzieć, jakimi sposobami można zwiększać przyjemność ze współżycia. Czym zaskoczyć faceta w łóżku? Odpowiedź brzmi: inicjatywą! Nie czekaj, aż Twój mężczyzna zrobi pierwszy ruch. Okaż mu zainteresowanie jako pierwsza. Powiedz mu, jak wspaniale by było przeżyć rozkoszną noc; zachęć go dotykiem, mruczeniem do ucha, zmysłowymi pocałunkami. Chociaż komunikacja w kwestiach seksualnych to rzecz bardzo ważna, panom czasami wystarczy jedynie wymowne spojrzenie, sugestywny język ciała, czy wyszeptane perwersyjne słowa. Pokaż mu także, że chcesz, inicjując zabawę jego penisem, głaszcząc go po torsie czy bawiąc się jego uchem.

Warto mieć na uwadze fakt, że każdy z nas jest inny, ale pewne rzeczy pobudzają niemal każdego. Pierwsza rzecz, to usta, od których warto zacząć. Gdy mówi się o erogennych strefach mężczyzny, tą najbardziej oczywistą jest penis. Niektórzy lubią również, kiedy płatki ich uszu są gryzione oraz naciągane. Inni z kolei lubią masowanie krocza za pomocą dłoni. Pieść go, badając te obszary, których wcześniej nie pieściłaś, a być może znajdziesz nowe, pobudzające go rejony. Pamiętaj też o komplementach. Słowa, wbrew pozorom, mogą mieć równie dużą siłę, co dotyk. Właściwe użycie odpowiednich słów może stać się katalizatorem niezapomnianych seksualnych przeżyć. Dobre komunikowanie w związku zawsze będzie prowadzić do udanego seksu. Gdy partner wydaje z siebie odgłosy, wiesz, że postępujesz właściwie. Stękanie, jęki i słowa – pozwól mu widzieć, że te dźwięki cieszą Cię oraz zachęcają do dalszych działań na ciele mężczyzny. Dzięki temu odkryjesz też korzyści dla siebie. Dźwięki satysfakcji Twojego partnera wprowadzą również Ciebie w dobry nastrój.

Życie seksualne. Seks oralny, czyli jak zadowolić faceta

Sposobów, którymi można zadowolić mężczyznę w łóżku, jest wiele. Jednym z nich jest seks oralny. Tajemnicą udanej miłości francuskiej jest właściwe rozłożenie jej w czasie. Przejmij inicjatywę, składając namiętne pocałunki na jego brzuchu i udach, a następnie pozwól swoim wargom objąć czubek jego penisa. Nie krępuj się z niczym i pieść obszar wokół jego penisa ustami i rękami. Niech Twoje dłonie gładzą i pobudzają jego strefy erogenne: jądra, worek mosznowy i wędzidełko napletkowe. Pamiętaj też, że w sypialni warto eksperymentować i obserwować reakcje partnera. Więcej na ten temat znajdziesz na jak zadowolić faceta na https://eloves.pl/co-faceci-lubia-w-lozku-czyli-jak-zadowolic-faceta/.

Pożądanie i namiętność

W procesie pożądania zaangażowanych jest dużo związków chemicznych, w tym testosteron odgrywający bardzo istotną rolę w powstawaniu oraz utrzymywaniu się popędu seksualnego. W przypadku mężczyzn poziom tego hormonu jest na o wiele wyższym poziomie niż u kobiet, dlatego mężczyźni tak często myślę o seksie.


Co trzeba zrobić, aby długotrwały związek jak najdłużej błyszczał namiętnością i pożądaniem? Sekretem jest odtworzenie początkowych emocji, które towarzyszyły Waszemu związkowi. Dobrą strategią jest też np. zrobienie swojemu mężczyźnie czegoś niezbadanego i nowego. Pożądanie polega m.in. na urozmaicaniu życia seksualnego z partnerem.

Pożądanie i namiętność nie są dane raz na zawsze. Chociaż na początku związku są oczywiste, to z czasem emocje mogą osłabnąć. W takiej sytuacji warto pamiętać, co wcześniej sprawiało Wam wielką radość i czym się przyciągaliście do siebie.