Sławni geje?

Nie mamy tutaj na myśli oczywiście aktorów porno – gejów. Może Wasz ulubiony aktor, prezenter tv, czy muzyk jest gejem a Ty nawet o tym nie wiesz? Ukrywają to, bądź wcale nie chcą tego jakoś mocniej pokazywać – przez co żyjemy w niewiedzy. Przedstawiamy Wam kilku gejów showbiznesu – którzy przez swoją orientację (i nie tylko) są uwielbiani nie tylko przez gejów!

Zobacz sławnych gejów na https://gejfilmy.pl/

Geje z ekranu:

Michał Piróg to znany prezenter, juror, choreograf. Angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Ma zawsze wiele do powiedzenia – zwłaszcza o tym, że orientacja seksualna ma się nijak do tego, jakim jest się człowiekiem!

Tomasz Raczek – to znany prezenter, który pokazuje się wszędzie coraz częściej ze swoim długoletnim partnerem o którym większość fanek nie miała pojęcia – że to miłość Pana Tomasza.

Popularny aktor z serialów Marek Barbasiewicz – od ponad 30 lat jest w szczęśliwym gejowskim związku, poprzez przyznanie się do tego, że jest homoseksualistą zdobył sobie duże uznanie publiczności i mediów.

Jacek Poniedziałek – aktor znany z wielu filmów i seriali, raczej z… męskich ról. Dzięki swojemu „comming out” stał się niemalże ikoną!

Nick Singer – to znany piosenkach, jest on najbardziej polskim z amerykańskich piosenkarzy. Przyznał, że chciał by zaadoptować dziecko, co niestety nie spodobało się wielu fanom – robi świetną muzykę – ale niech nie wychowuje dzieci ze swoim partnerem.

Robert Biedroń – któż go nie zna? Ten budzący ogromną sympatię poseł zmienia w sejmie oblicze polskiej polityki. Oczywiście warto tutaj zaznaczyć, że po głosach na niego oddanych widać, że orientacja wcale nie przeszkadza w popularności!

Janusz Palikot – jeśli jesteśmy już przy sejmie, to nie można go pominąć. On też ma swój „comming out” gejowski, choć wcale nie jest gejem. Zadeklarował on jednak gotowość do walki o równe prawa wszystkich Polaków – nie zależnie od tego czy są hetero czy homoseksualistami.

Wiedzieliście? A może jeszcze kogoś brakuje na tej liście? 😉 Może za niedługo znów ktoś się „ujawni” i dołączy do sławnych gejów showbiznesu!