Co robić by czerpać większą radość z seksu?

Udany seks pozytywnie wpływa na relacje w związku, odpręża i przyczynia się do poprawy zdrowia. Często jednak zdarza się tak, że nasze współżycie nie jest to końca satysfakcjonujące. Warto więc dowiedzieć się co możemy zrobić, by je uatrakcyjnić i czerpać większą przyjemność ze zbliżeń. Tym bardziej, że wcale nie musi to być ani trudne, ani czasochłonne.

Wielu seksuologów coraz chętniej na pobudzenie naszej seksualności zaleca wprowadzanie do ars amandi zabawek seksualnych dla shemale (gadżetów, niekoniecznie tych z seksshopów, ale także tych z najbliższego otoczenia) oraz oglądanie soft erotic. Najlepiej w duecie z partnerem. Przekonajmy się dlaczego.

Filmy, które inspirują

Wspólne oglądanie filmów erotycznych może być doskonałym początkiem upojnej nocy. Tego rodzaju produkcje pobudzają bowiem nie tylko nasze zmysły, ale również wyobraźnię. Dzięki temu możemy odkryć nowe, satysfakcjonujące pozycje seksualne.  Co więcej, oglądanie filmów erotycznych doskonale buduje napięcie i zwiększa apetyt na seks.  Warto więc rozejrzeć się po szerokiej ofercie filmów z gatunku soft erotic. Ich oglądanie z całą pewnością będzie ciekawym doświadczeniem.

Erotyczne gadżety

Korzystanie z erotycznych gadżetów jest bardzo podniecające. To nie tylko element nowości, ale również szansa na zwiększenie doznań w trakcie zbliżenia. Warto więc zapoznać się z szeroką ofertą akcesoriów erotycznych, które znajdziemy w dobrych seks shopach. Jest ona bowiem na tyle różnorodna, że każda para może znaleźć coś co pomoże jej czerpać większą przyjemność. Na szczególną uwagę zasługują wibratory dla par, które dają przyjemność obojgu partnerom oraz kosmetyki erotyczne, które obłędnie pachną, rozgrzewają czy intensyfikują doznania. Ich stosowanie z pewnością spodoba się każdej parze niezależnie od wieku czy stażu w związku.

Jak więc widać sposobów na czerpanie większej radości z kontaktów seksualnych jest naprawdę sporo. Warto więc nie bać się eksperymentów – dzięki temu do naszej sypialni nigdy nie zajrzy rutyna a seks będzie zawsze udany.