Na temat zabawek i gadżetów erotycznych

Różnorodność zabawek erotycznych jest zaskakująca. Seks-zabawki wahają się od czysto męskich lub żeńskich zabawek erotycznych do zabawek, które mogą być wykorzystywane przez obie płci. Istnieją również pewne sex zabawki, które mogą być zaklasyfikowane jako substancje pomocnicze do stosunków płciowych.

Polecamy artykuł: Cyberseks i jego realne konsekwencje

Niektóre zabawki mają pomóc w osiągnięciu erekcji, stymulować kobiece genitalia, by stały się bardziej wrażliwe lub dostarczyć inny klimat do „normalnego” seksu. Inne sex zabawki czasami są  używane, aby pomóc osobie, która ma problemy z seksem w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Jednak większość sex zabawek zapewnia nowy sposób bezpośredniej stymulacji genitaliów męskich lub żeńskich w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej.

Korzystanie z zabawek podczas seksu może dostarczyć nowych doświadczeń i różnic w doświadczeniach seksualnych. Może to być również elementem rozpalania wzajemnej relacji. Prawdopodobnie najbardziej znane sex zabawki to wibratory. Warto z nich korzystać, by dostarczyć sobie jeszcze więcej rozkoszy.

Gadżetem erotycznym może równie dobrym jak wibrator, być zmysłowa i erotyczna bielizna.

Bielizna rzeczywiście może wnieść wiele smaczków do sypialni – ale jaki kolor czyjejś bielizny pasuje do danego rodzaju seksu to już indywidualna sprawa. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale kolor wywołuje pewne zachowania – wystarczy poczytać trochę psychologii, by wiedzieć że kolor naprawdę wpływa na określenie nastroju.

Warto to wiedzieć tym bardziej, że istnieje wiele różnych rodzajów seksu. Jest uwodzicielski seks, który jest rodzajem seksu, który ma miejsce na kilku pierwszych spotkaniach, w których partnerzy starają się skusić siebie nawzajem korzystając z flirtu i zmysłowej rozmowy, kiedy pocałunek zmienia się w o wiele więcej. Jest romantyczny seks, gdy obie strony szukają relaksu, często łączy się ze świecami i winem, jest masaż stóp, ud, pośladków, pocałunków.  Jest też seks zwierzęcy – taki rodzaj seksu, typu chce cię mieć zaraz tutaj, na podłodze w kuchni, para rozrywa sobie nawzajem ciuchy.

Do każdego z typów seksu pasuje nieco inna bielizna, a Ty na jaki masz teraz ochotę? Wyraź to bielizną!