Długi seks – sposób na orgazm

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowite orgazmy, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Pierwszą z nich jest długi seks – krótki to ogromny powód, dla którego kobiety, jak i mężczyźni albo w ogóle nie mają orgazm, albo mają bardzo kiepskie i słabe orgazmy.

Oczywiście najczęściej wina pada na mężczyznę. Mężczyzna musi nauczyć się długo wytrzymać podczas seksu by nie doświadczyć powszechnego problemu przedwczesnego wytrysku. Jest to umiejętność, jakiej po prostu trzeba się nauczyć, jeśli chcesz dać swojej partnerce niesamowite orgazmy. A jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk to nawet twój własny orgazm będzie słaby. Szybki wytrysk daje orgazm który po prostu nie jest tak silny jak ten, kiedy seks trwa dłużej.

Polecamy: dupy.me

Aby długo wytrzymać podczas seksu trzeba nauczyć się ćwiczeń fizycznych i umysłowych oraz ogarnąć pewne techniki oddechowe, aby uspokoić umysł i nie dostać szybkiego wytrysku. Minie kilka tygodni, zanim uda ci się przyzwyczaić, ale to na pewno jest coś co warto zrobić dla siebie i swojej drugiej połowy.

Więc jaki jest sekret udanego seksu? Sekretem jest miłość. Prawie każdy chce kochać, ale kto myśli o tym by dać z siebie coś więcej? Jeśli można skupić się bardziej na dawaniu miłości, można mieć większe szanse na świetny seks z jedną osobą przez całe życie. Pytanie brzmi, co to znaczy dać miłość?

Każdy chce kogoś, kto jest niezawodny, kogo komu można zaufać, i kogoś kto robi to, co mówi. Niebezpieczny związek może być bardzo gorący przez pewien czas, ale w końcu związek z kimś, przy kim nie czujesz się bezpiecznie nie jest niczym dobrym. I robi się to nudne dla wszystkich znajomych, że muszą słuchać narzekań na temat złych stosunków między wami. Kiedy nasze ciała czują, że są w niebezpieczeństwie, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to oddać się komuś w całości.

Dbanie o siebie też ma znaczenie. Jedz dobrze, rób ćwiczenia. Jeśli chcesz chcesz uprawiać seks, naprawdę dobry seks – zacznij dbać o siebie. Nie zapomnij o zdrowiu umysłu – to też ważna część twojego ciała i twojej seksualności.