Jaka forma seksu jest dla Ciebie najlepsza.

Różne rodzaje seksu

Seks można uprawiać w różnoraki sposób. Mamy do dyspozycji wiele form, począwszy od seksu klasyczne, przez seks oralny i analny, po wszelkie mniej popularne ale równie intensywne formy, zakrawające już o różnego rodzaju fetysze. Ważne jest aby każdy znalazł coś dla siebie, co będzie go odpowiednio nakręcać, nie będzie powodowało skrępowania i będzie sprawiało mu maksimum przyjemności. Poniżej zatem chciałbym omówić owe podstawowe formy uprawiania miłości.

Seks klasyczny, od którego zaczniemy, jest chyba najbardziej popularną formą odwzajemnionej miłości. Mamy tutaj bardzo dużo różnych pozycji seksualnych, które z reszta szczegółowo zostały rozpisane w księdze miłości – kamasutrze. Wszystko od tych najbardziej klasycznych czyli pozycji misjonarskiej, na jeźdźca czy od tyłu na tak zwanego pieska, bo bardziej zaawansowane jak i takie na poziomie eksperckim. Pozycje podzielone są na stopnie trudności. Do niektórych z nich trzeba naprawdę solidnie się fizycznie przygotować, bo możemy nabawić się poważnej kontuzji, bądź po prostu nie będziemy w stanie jej wykonać. Seks klasyczny jest najpopularniejsza i najczęściej wybierana formą uprawiania miłości. Jest on także najbardziej intuicyjny, nic zatem dziwnego że króluje on w polskich sypialniach.

Seks oralny jest to pieszczenie ustami narządów płciowych partnera i partnerki. Można to robić w taki sposób, że partner partnerce wykonuje seks oralny (tak zwaną minetkę), albo tez na odwrót, kiedy to partnerka robi dobrze partnerowi – robiąc wówczas tak zwanego loda. Może jedno i drugie połączyć, kiedy to partnerzy jednocześnie robią sobie dobrze i wówczas najczęściej nazywane jest to pozycją sześćdziesiąt dziewięć (69).

Seks analny natomiast jest to wprowadzenie narządu płciowego mężczyzny to pupy partnerki. Seks analny nie jest preferowany przez wszystkich, ze względu na pewne niedogodności, które mogą się z tym wiązać. Seks analny nadal stanowi pewnego rodzaju temat tabu – zdecydowanie mniejszy niż jeszcze kilka lat temu, ale na pewno nie jest on tak popularny jak seks klasyczny czy też seks oralny. Z owej grupy tych trzech przeze mnie opisanych form, jest on najmniej popularny.

źródło: remulo.eu – opowiadania erotyczne