Dlaczego mężczyzna nie ma ochoty na seks.

Bardzo znane wymówki do których mogą przyzwyczaić kobiety swoich partnerów przed uprawianiem seksu jest to, że są zmęczone lub akurat brak im ochoty na stosunek seksualny. Co jednak należy zrobić, kiedy to facet nie ma ochoty na seks ze swoją kobietą, jakie mogą być prawdopodobne przyczyny? Istnieję lista rzeczy świadcząca o tym, że partner nie ma ochoty na seks.

Polecana strona

Facet, który nie ma ochoty, aby poświntuszyć ze swoją partnerką w różnych pozycjach np. na pieska, na jeźdźca itp. może odczuwać brak przyjemności seksu ze swoją kobietą. O ile na samym początku, mężczyzna był w stanie poczuć ogień w trakcie uprawiania stosunku seksualnego na jeźdźca, to teraz ta pozycja jest dla niego dobijająca. Facet, zamiast cieszyć się z widoku swojej pięknej kobiety całej nagiej, kiedy przed jego oczami, dosłownie ,,podskakują” jej piersi  to podczas seksu myśli o czymś zdecydowanie innym. Pozycja go przytłacza, ponieważ ta dominacja kobiety jest za bardzo widoczna. Co partnerka powinna w tej sytuacji zrobić, jak należy rozwiązać problem? Decyzja powinna zostać podjęta o zmianie pozycji seksualnej. Schemat, który polega na seksie w tych pozycjach gdzie kobieta dominuję nie będzie dla niego aż tak ciekawym rozwiązaniem. To właśnie kobieta może zaproponować jakiś inny ,,zestaw” seks pozycji. Na pewno, partnerka zrobi mu przyjemność, kiedy w końcu się zdecyduję na to, aby rozpocząć miłość fizyczną od zrobienia mu loda. Facet, mógł czuć zażenowanie ponieważ od dłuższego czasu nie został zaspokojony ustami. Taki rodzaj seksu, będzie mógł przełamać jego niechęć.

To nie wina kobiety, że facet nieustannie zamierza zwiększać swoją produktywność w pracy. Zamiast pójść wcześniej spać decyduję się na to, aby przepracować kolejne kilka godzin, a w ostatecznym rozrachunku zerwać nockę. Rozwiązanie tego problemu, nie musi być aż takie trudne dla kobiety. Wystarczy, że ona go w jakiś sposób sprowokuję. Partnerka powinna się ubrać w jakiś erotyczny strój i zacząć specjalnie dla niego robić strieptase. Facet na sam widok będzie w stanie odrzucić swoje wszystkie papiery.

Partner, może nie chcieć uprawiać seksu z tego powodu, że przez ostatni czas przybrał na wadze. Facet może się wstydzić tego, że na jego brzuchu pojawiła się oponka. Zamiast klaty, jak u Cristiano Ronaldo wystają fałdki tłuszczu. Jeśli w związku wystąpił taki problem, to partnerka nie powinna w żaden sposób krytykować swojego partnera. Kobieta, może się zdecydować na to, aby zaproponować mu wspólne uprawianie jakiegoś sportu. Wiadomo, że pierwsza sesja biegania nie będzie dostarczać aż tak dużych efektów. Jednak, kiedy para zacznie uprawiać sport regularnie, to efekty przyjdą bardzo szybko.