Po tych sygnałach kobieta pozna, że jemu zależy wyłącznie na seksie.

Kobieta po kilku spotkaniach nie może odczytać intencji adoratora. Istnieją jednak znaki na to, że to właśnie jemu zależy wyłącznie na stosunku seksualnym.

Kobieta bezpośrednio po spotkaniu idealnego mężczyzny może mieć obawy co do tego, że ta znajomość nie będzie traktowana w sposób zupełnie na serio. Jej będzie zależeć na stabilności, ale do końca nie może być przekonana co do intencji faceta. Bezpośrednio przez zaangażowaniem się warto sprawdzić to czy tak właściwie jemu nie zależy wyłącznie na seksie. Jeśli tak naprawdę facet nie zaprasza nigdzie kobiety w miejsce publiczne, np. teatr lub kino to może okazać się iż nie zależy mu na tym, aby pokazywać się w sposób publiczny. Jego dążenie może dotyczyć tego, aby być z Tobą wyłącznie sam na sam. Za każdym razem spotkanie kończy się u kobiety bądź u faceta w domu. Następny powód, który może świadczyć o tym iż jemu zależy wyłącznie na seksie wiąże się przede wszystkim z tym, że stosunek seksualny odbywa się na każdym spotkaniu. Facet nie decyduje się na spędzenie inaczej czasu aniżeli na miłości fizycznej. Mężczyzna, który niechętnie rozmawia o znajomych bądź rodzinie to tak naprawdę może nie traktować znajomości na poważnie. Brak wiedzy na temat jego znajomych może świadczyć o tym, że on traktuję kobietę jak zabawkę. Facet, który po odbytym seksie od razu od Ciebie odchodzi tak w zasadzie może traktować tą relacje jako przyjemny rodzaj spędzania czasu. Wytłumaczenia w tym przypadku mogą dotyczyć szybkiego powrotu do domu lub czegokolwiek innego. Jeśli mężczyzna odwiedza kobietę tylko i wyłącznie w nocy to tak naprawdę może oznaczać to, że jemu zależy wyłącznie na seksie. Swój brak czasu może usprawiedliwiać tym iż jest ciągle zajęty.

Kobieta, która mało wie o swoim nowo poznanym adoratorze może być przekonana o tym iż on nie zamierza wyjawiać jej sekretów z jej życia. Spotykania, które się odbywają dotyczą przede wszystkim sypialni. Na szczerej rozmowie facetowi może zależeć na tym, aby po raz kolejny zdecydować się na przyjemność z seksu.

Zobacz także największy Polski portal z brutalną pornografią i symulowanymi gwałtami.