Jak przygotować się do seksu analnego?

Seks analny jest sposobem na przyjemność dla obydwu partnerów. Aby móc się nim cieszyć, należy przede wszystkim odpowiednio się do niego przygotować. Ale jak to zrobić?

Seks analny – spontaniczny czy zaplanowany?

Dla wielu osób planowanie seksu jest zupełnie bez sensu, w końcu powinna to być spontaniczna przyjemność. Nie mylą się one, ale z seksem analnym sprawa wygląda troszkę inaczej. Przede wszystkim brak przygotowania może okazać się bardzo bolesny, w szczególności, jeśli partner może pochwalić się sporymi rozmiarami, wtedy wprowadzenie członka może być naprawdę trudne.

Rozwiązaniem takiej sytuacji, jest po prostu skorzystanie z różnych zabawek erotycznych, które pozwolą przygotować się do zbliżenia. Dzięki nim seks będzie przyjemnością, a nie nieprzyjemnym zdarzeniem. Z pewnością korzystanie z tych gadżetów może stać się także częścią erotycznych zabaw każdej pary.

Co z lewatywą?

Lewatywa jest rozwiązaniem, na które decyduje się wiele par przed rozpoczęciem seksu analnego. Chociaż nie jest ona konieczna, to z pewnością pozytywnie działa na komfort psychiczny pary, która może być pewna, że nie wydarzy im się żadna niespodzianka. Wszystko zależy więc od waszych osobistych preferencji. Dla większości par wystarczający jest jedynie prysznic przed seksem analnym, można wskoczyć pod prysznic razem, co z pewnością sprawi, że seks będzie jeszcze bardziej intensywny!

Seks analny jest z pewnością zbliżeniem, które warto spróbować razem! Być może okaże się on przyjemnością, której nie będziecie mogli sobie już nigdy odmówić!