Jak namówić ją na trójkąt?

Ludzie mają przeróżne fantazje seksualne, a jedną z nich jest z pewnością uprawianie seksu grupowego. Tak zwany trójkącik jest fantazją, którą chciałoby zrealizować wielu panów. Nie zawsze jest to możliwe, największą przeszkodą jest bowiem przekonanie do takich seksualnych przygód swojej partnerki. Jak namówić ją na trójkąt?

Rozmawiajcie o swoich fantazjach

Wielu mężczyzn nie mówi swoim partnerkom otwarcie o seksualnych fantazjach. Z tego też powodu nie mają one żadnego pojęcia o tym, że ich mąż, chłopak lub narzeczony mają ochotę na seks z jeszcze inną osobą. Jeśli nigdy dotąd o tym jej  nie wspomniałeś, to propozycja seksu grupowego może być przez nią odczytana jako niechęć do niej i chęć zbudowania relacji z kimś innym. Jeśli więc chcesz odnieść jakikolwiek sukces, koniecznie mów o swoich potrzebach oraz fantazjach na każdym etapie związku!

Sekret udanego trójkącika

Jeśli chcesz, aby Twoja partnerka skusiła się na niezobowiązującą przygodę seksualną, to musicie przede wszystkim czuć się dobrze razem. Jeśli uprawiacie seks niedbale, a ona musi udawać kolejne orgazmy, to po seksie z kimś innym możecie szczerze się rozczarować. Zamiast więc realizować fantazje, skupcie się na tym, aby czuć się dobrze razem! Co w sytuacji, jeśli Twoja partnerka mimo wszystko się nie zgodzi? Daj jej czas! Jest wiele sposobów na to, aby osiągnąć satysfakcję seksualną, nawet bez fizycznego udziału trzeciej osoby. Może za kilka miesięcy albo za rok wrócicie do tematu, a ona zobaczy, że traktujesz sprawę serio?