To co faceci uwielbiają najbardziej

Mężczyźni lubią seks co do tego nie ma wątpliwości. Jest jednak kilka rzeczy jakie uwielbiają najbardziej. Większość uwielbia seks oralny. Niemal każdy facet straci głowę dla kobiety, która się na to odważy. Dla faceta jest to wyraz całkowitego zaakceptowania go przez kobietę.

Ponadto faceci uwielbiają kobiety, które są otwarte na łóżkowe eksperymenty. Seks cały czas w tym samym miejscu i w tej samej pozycji jest nudny i sprawia, że w związek wkrada się rutyna. Nie chodzi tutaj o to, że kupować tuziny gadżetów erotycznych. Czasami niewielka zmiana sprawi, że facet znajdzie się niemal w siódmym niebie. Można w łatwy sposób urozmaicić życie seksualne. Wystarczy odrobina wyobraźni i odwagi, aby to wszystko zrealizować. Faceci wbrew pozorom lubią, kiedy to kobieta pierwsza wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje mu seks. Wystarczy dyskretny znak, że kobieta ma na to ochotę, aby facet to zrozumiał. Do wielu rzeczy nie są błyskotliwi, ale jeśli chodzi o seks nawet najmniejszy ruch ze strony kobiety są w stanie zauważyć. Faceci lubią, kiedy ich kobieta pokazuje jak jest jej dobrze. Lubią słuchać, kiedy krzyczy z rozkoszy. Nakręca ich to jeszcze bardziej i czują, że sprostali wymaganiom swojej partnerki. Lubią być doceniani i chwaleni. Mężczyźni uwielbiają, kiedy ich kobieta jest aktywna w łóżku i we wszystko sie angażuje tak samo jak on.

Lubią, kiedy emocje biorą górę, a ich partnerka robi to na co tak właściwie ma ochotę. Kobiety nie chcą być wyuzdane i wolą, kiedy facet wszystko kontroluje, ale warto czasami przejąć inicjatywę.