Erotyczny wieczór z dziewczyną

Niedawno były Walentynki. Czy udało Wam się je uczcić tak jak sobie zaplanowaliście? Jeśli nie to wypróbujcie nasz sposób na udany wieczór.

Zacznijcie od kolacji.

Dobre jedzenie jest kluczem do dobrze rozpoczętego wieczoru. Przygotujcie to co najbardziej lubicie jeść. Powszechnie wiadomo, że owoce morze są afrodyzjakiem ale jeśli nie jesteście ich amatorami nie zmuszajcie się. Jeśli macie ochotę na pizzę – zróbcie pizzę, to ma być wasz wieczór i wy macie być usatysfakcjonowani. Po konsumpcji udajcie się na wspólną kąpiel. Warto zadbać wcześniej o atmosferę w łazience i zakupić romantyczne świece oraz pachnący płyn do kąpieli. Już w wannie możecie rozpocząć swoją erotyczną podróż. Pieśćcie się i dotykajcie po intymnych miejscach. Skorzystajcie z wodoodpornych masażerów intymnych, które nie tylko wspaniale rozluźniają ale też stanowią znakomite preludium do upojnej nocy.

A po kolacji spać?

Gwarantujemy, że po takim wstępie będziecie tak rozgrzani, że nie będziecie chcieli niczego innego jak porwać się żarowi namiętności w łóżku. Ale nie spieszcie się! Nie o to chodzi, żeby złapać króliczka ale aby go gonić. Aby wydłużyć sobie czas pogoni za króliczkiem zaopatrzcie się w jedną z gier erotycznych. Możecie pobawić się w chowanego pisząc po swoim nagim ciele instrukcję, którą ukochany ma odnaleźć i wykonać. Albo zmieńcie swoje łóżko w sklep ze słodyczami, w którym przeżyjecie najsłodszy w waszym życiu sex oralny.  Możecie też obejrzeć polskie filmy porno aby wzbudzić podniecenie seksualne. Gdy już wasze ciała będą dawały sygnały, że dłużej nie wytrzymają dajcie upust swoim żądzom. Zacznijcie od pozycji klasycznej z niewielkim urozmaiceniem. Niech pani swoimi nogami oplecie pośladki partnera i przyciągnie do siebie. To sprawi, że penis będzie wchodził o wiele głębiej a jądra będą dodatkowo mile stymulowały łechtaczkę. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowaliście seksu na stojąco ośmielcie się tej nocy. Kobieta może oprzeć się np. o ścianę i zmysłowo rozchylić nogi. Mężczyzna nie będzie mógł się powstrzymać aby wejść w nią całą siłą swojego sprzętu i nie zakołysać jej biodrami. Kochajcie się w swoim tempie – jeśli lubicie delikatny seks róbcie to subtelnie i powoli, jeśli jesteście amatorami mocniejszych igraszek nic nie stoi na przeszkodzi abyście robili to tak mocno, że sąsiadom z dołu zacznie spadać tynk z sufitu.

Niezależnie jaki scenariusz na spędzenie wieczoru wybierzecie pamiętajcie, że to wy jesteście jego bohaterami i możecie dowolnie go kreować a nawet zmieniać w trakcie. Zadbajcie aby ten wieczór był inny niż każdy i na długo pozostał w waszej pamięci.