Najpopularniejsze metody kobiecej masturbacji.

Na czym polega masturbacja wie chyba każdy. Masturbacja jest to rozładowanie napięcia seksualnego pobudzając samego siebie (np. palcami lub całymi dłońmi) lub stosując do tego celu przedmioty typu wibrator. Poniże najbardziej popularne wśród kobiet metody masturbacji.

1. Palce numerem jeden.

Najpopularniejsza metoda masturbacji. Jej fenomen polega na tym, że kobieta narzędzie masturbacji ma zawsze ze sobą. Kiedy najdzie ją ochota może się zamknąć np. w biurowej toalecie i tam za pomocą własnych palców zrobić sobie dobrze.

2. Metoda na ręcznik.

Trudniejszy sposób masturbacji niż palcami ponieważ jak sama nazwa wskazuje należy posiadać do niego ręcznik. Zaletą ręczników jest to, że są one niezwykle miłe w dotyku oraz występują w wielu rozmiarach. Wystarczy zwinąć ręcznik do pożądanej grubości i można ujeżdżać go niczym najlepszego kochanka.

3. Natrysk prysznica.

Z pewnością tę metodę masturbacji niejedna z pań odkryła przez przypadek biorąc kąpiel. Ten sposób zaspokojenia się polega na skierowaniu natrysku na miejsca intymne. Należy przy tym kontrolować ciśnienie wody (zbyt wysokie prędzej sprawi ból niż przyjemność) oraz oczywiście temperaturę.

4. Wibrator.

Metoda masturbacji prawie tak samo popularna jak robienie sobie dobrze palcami. Tutaj jednak trzeba zainwestować w odpowiednie narzędzie ale pocieszający jest fakt, że ceny gadżetów erotycznych zaczynają się już od kilku złotych. Minusem dla amatorek zaspokajania się wibratorem jest fakt, że nie każdy wibrator (a przynajmniej klasycznej wielkości) można wszędzie sobie zabrać. Wyobraźmy sobie panią na eleganckim przyjęciu której z małej kopertówki wystaje wibrator.

5. Kulki gejszy.

Kulki gejszy -podobnie jak wibrator- wymagają pewnych nakładów finansowych. Ich niebywałą zaletą jest to, że można je mieć cały czas przy sobie (tzn. w sobie) i nikt nie zauważy. Jednak może być krępująca sytuacja kiedy kobieta dostanie orgazmu np. stojąc w kolejce w piekarni. Kulki gejszy to dobre rozwiązanie dla pań, które umieją kontrolować swoje ciało i powstrzymywać się od orgazmu jeśli okoliczności są niesprzyjające.

źródło: darmowe pornosy