Jak o nią zadbać?

Seks to nie tylko kilka pieszczot, pocałunków i orgazmów… Seks to okazywanie sobie uczuć, uwalnianie żądzy. Wiecie w jaki sposób to zrobić? Jak „poruszać” się po ciele kobiety, by ta zwariowała z przyjemności?

Strefy erogenne kobiety

Srom – tej strefy erogennej chyba nie trzeba w żaden sposób objaśniać. Trzeba jednak powiedzieć, że srom jest ośrodkiem przyjemności kobiety. Po odpowiednim pobudzeniu sromu, który zawiera ogromne skupiska zakończeń nerwowych kobieta dozna bardzo silnych doznań seksualnych.

Odbyt – tu również znajduje się sporo zakończeń nerwowych – również tych odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności. Miejsce wokół odbytu jest niesamowicie wrażliwe na dotyk – pamiętajcie jednak, by zapytać partnerkę o to, czy takie pieszczoty jej odpowiadają.

Sutki – to oczywiste, że sutki są strefą erogenną kobiety – jednak badania potwierdzają, że nie każdej… nie każda kobieta lubi długie pieszczoty piersi, czasami nawet mogą one sprawiać ból – na szczęście takich przypadków jest mało.

Wargi – mówimy oczywiście o tych na twarzy… Są bardzo wrażliwe na dotyk. Dotykaj ich, swoimi ustami, palcem, językiem… Staraj się nie podrażniać ich zarostem.

Nogi – a zwłaszcza uda (bo są skupiskiem nerwów) to kolejna strefa erogenna kobiety. Gęsia skórka będzie odznaką ogromnej przeżywanej przyjemności.

Uszy i miejsca za uszami – są niesamowicie delikatne, wrażliwe. Lekkie dmuchanie w środek ucha, przygryzienie płatka ucha – na pewno rozbudzi partnerkę i zachęci do dalszej zabawy!

Krocze – nie zmierzaj od razu do niego. Daj wam trochę czasu, pieść ją. Miejsce między pochwą a odbytem jest niesamowicie wrażliwe i delikatne – pieszczenie tego miejsca sprawi, że partnerka stanie się wyjątkowo mokra… !

Krzyż – masaż (nie tylko ten erotyczny) pobudzi partnerkę, rozluźni… Wiedzieliście, że to właśnie tutaj rozchodzą się nerwy od rdzenia kręgowego, które zaś odpowiadają za czucie nie tylko w nogach – ale w organach płciowych. Masaż i pieszczenie pleców, kręgosłupa sprawi, że Twoja partnerka będzie wyjątkowo rozluźniona i poczuje rozkosz!