Metanabol – steryd najlepszy dla początkujących!

Wiele sterydów kusi, jednak nie wszystkie nadają się dla początkujących. A jeżeli się nadają, to istnieje spore ryzyko, że osoba początkująca sobie nie poradzi z ich stosowaniem i przesadzi. Jednak istnieją takie sterydy, które idealnie będą nadawać się właśnie dla ludzi zaczynających swoją przygodę z kulturystyką, czy ogólnie z budowaniem mięśni. Jednym z takich sterydów jest Metanabol, środek który daje szybkie efekty, nie trzeba go wbijać ponieważ jest pod postacią tabletek oraz jest bardzo popularny i przetestowany wielokrotnie przez innych początkujących!

Metanabol – dawkowanie

Przede wszystkim, jak już zostało to napisane, Metanabol występuje w postaci tabletek, dawkuje się więc go doustnie. Przeważnie stosuje się od 2 do nawet 5 tabletek dziennie (warto wspomnieć, że nie wszystkie na raz, ale trzeba rozłożyć je w czasie, w ciągu całego dnia) przez okres od 4 do nawet 8 tygodni. Trzeba pamiętać, że Metanabolu nie bierze się na pusty żołądek, czyli najpierw trzeba coś zjeść, żeby móc przyjąć tabletkę. Warto jest nieco poczekać z zażywaniem maksymalnej dawki tabletek dziennie. Na samym początku cyklu warto jest stosować mniejszą ilość tabletek, po czym stopniowo ją zwiększać.

W trakcie stosowania Metanabolu warto jest wzbogacić dietę w białko, aby efekty przyszły szybciej i były lepiej widoczne. Niektórzy podczas cyklu z Metanabolem, biorą także Testosteron. Tabletkę Metanabolu można rozkruszyć przed połknięciem, dzięki czemu zacznie działać szybciej, ponieważ szybciej się w ten sposób wchłonie do organizmu.

Metanabol – efekty

Metanabol daje naprawdę szybkie i przede wszystkim spektakularne efekty, zarówno jeżeli chodzi o budowanie mięśni, jak też i siły. Po jednym cyklu można spodziewać się nawet do 10 kg nabytej masy mięśniowej, a także siły odpowiedzialnej za podniesienie dodatkowych 20 kilogramów na ławce! Należy jednak mieć świadomość, że tak spektakularne efekty wymagają odpowiedniego odżywiania, diety pełnej w białko.

Mimo wszystko efekty, jakie daje Metanabol, nawet początkującym, są naprawdę duże i jest pewność, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego zawodnika!

Metanabol – sklep gdzie kupić?

Metanabol w tabletkach jest sterydem, którego z łatwością można znaleźć w sklepach internetowych. Trzeba mieć jednak świadomość, że preparat ten jest dość często podrabiany, dlatego należy mieć swoje zaufane źródło, z którego warto kupować. Dobrym miejscem jest sklep www.najlepszekoksy.com, który oferuje popularne produkty pochodzące od najlepszych zagranicznych producentów. Ze strony będziesz się w stanie dowiedzieć także różnych ważnych informacji dotyczących cykli, czy odbloku.

Metanabol – podsumowanie

Metanabol to świetny steryd dla początkujących kulturystów, którzy chcą w szybkim tempie zbudować zarówno potężną masę mięśniową, jak też i siłę. Nie trzeba go wbijać, bo chociaż istnieje wersja iniekcyjna, to na rynku dostępne są też tabletki. Metanabol jest więc sterydem, który daje świetne efekty, bez potrzeby używania strzykawki!