Jak zaskoczyć kobietę.

Wiele facetów, szczególnie tych w dłuższych związkach może zapominać o swojej partnerce. Miłe słowa, komplementy oraz dawanie róż już dawno odeszły w zapomnienie. Jeśli, to utrzymuję się przez dłuższy czas, partnerka może poczuć się niedoceniana. Jednak są sposoby na to, aby zaskoczyć swoją kobietę i liczyć przez to na wymarzony seks.

Czy facet po dniu pracy powinien automatycznie przychodzić do domu, kłaść się na łóżko i przeleżeć tak pół popołudnia? Oczywiście, że NIE! Taki sposób, nie może być dla kobiety interesujący. Zamiast tego, facet winien pomyśleć o przejęciu w jakimś stopniu inicjatywy. Kobiety kochają mężczyzn spontanicznych. Duży plus można zaliczyć do tego, kiedy on postanowi zabrać ją nawet na jakiś wspólny spacer. Miejsce dowolne, chociaż najlepiej będzie wybrać jakieś malownicze położenie. W trakcie spaceru, facet może zdecydować się na wykorzystanie momentu do mówienia czułych i erotycznych słówek. Powiedzenie kobiecie o tym, że po powrocie odbędzie się wymarzony seks. Na spacerze poziom hormonów szczęścia się podniesie. Dlaczego, właśnie w tym czasie facet nie może się zdecydować na tym, aby opowiedzieć swoje fantazje erotyczne. Nie musi to być seks w trójkącie. Fantazje erotyczne mogą dotyczyć nieskomplikowanych pozycji seksualnych. Seks od tyłu w prysznicu, to realna szansa na spełnienie swoich pragnień miłosnych. Mężczyzna, może zaskoczyć swoją kobietę próbując z nią uprawiać seks z rana. Poranny seks, to same zalety. Facet, słysząc poprzedniego dnia, że jego partnerka w pracy spodziewać się może trudnej prezentacji w firmie, aby pomóc partnerce rozładuję jej napięcie, wykonując szybki seks z rana. Pozycje seksualne, które okazać się mogą znakomite dotyczyć będą seksu od tyłu lub seksu oralnego.

Zaskoczenie kobiety może dać niespodziewane korzyści. Facet, który wie jakim potężnym narzędziem jest seks winien zdecydować się na wykorzystanie jego zalet. Do tego, ażeby móc powiedzieć o prawdziwym spełnieniu, mężczyzna winien zapewnić swojej partnerce orgazm.