Pożądanie w związku

Związek daje nam poczucie bezpieczeństwa, dzielenie się obowiązkami, wspólne spędzanie czasu… i nudę – i nie ważne czy jesteście ze sobą 10 lat czy 10 tygodni. Jak na nowo rozpalić ogień? Co robić, żeby partner szalał na Twoim punkcie każdego dnia?

Pomożemy Ci rozpalić ogień na nowo!

Wystrój się, kiedy gdzieś razem wychodzicie. Wspólne oglądanie telewizji w domu jest okej, ale zapewne siedzicie wtedy w dresie, albo samych bokserkach. Chodzi o to, byście czasami mogli „pooglądać” się w wyjściowym stroju i makijażu czy szpilkach. Nie zapomnij o seksownej bieliźnie i o tym, że każdy facet to wzrokowiec. Zwróci uwagę również na to, że faceci spoglądają na Ciebie ze smakiem… to sprawi, że zacznie Cię jeszcze bardziej pożądać!

źródło artykułu: seksnastki.pl

Próbujcie nowości! Nawet jeśli Wasz seks jest okej, to przejmij czasami inicjatywę – i weź go do sexshopu, wybierzcie razem jakiś nowy gadżet by jeszcze bardziej rozpalić atmosferę w sypialni (i poza nią:)).

Opowiadaj mu o swoim podnieceniu. Faceci uwielbiają słuchać o swoich fantazjach seksualnych, więc mu o nich opowiadaj! Wyszepcz mu coś sprośnego na ucho, kiedy jecie kolacje. Napisz mu sexi sms, albo wyślij pikantne zdjęcie…?

Zabawiajcie się w nieoczekiwanych momentach! Szybki numerek naprawdę rozpala związek – zawsze! Złapanie jej za tyłek, kiedy stoicie w kolejce w sklepie… Sam sprawdź, jak zareaguje 😉

Dawaj do zrozumienia swojemu partnerowi, że jest najlepszy! Facetowi w seksie nie tylko chodzi o orgazm – największą przyjemność sprawia mu to, że czuje się pożądany.

Ze związkiem jest jak z kwiatami. Jeśli go nie pielęgnujecie – więdnie. To proste. Drobne gesty, muśnięcie jej włosów, pocałunek w czoło, w rękę, pochwalenie za pyszny obiad, zaproszenie na spacer, podanie wina wieczorem do filmu, podanie tabletki kiedy boli ją głowa… Wszystkie te drobnostki, kiedy złożą się w całość stworzą coś naprawdę wielkiego. Pożądanie, chęć seksu – zawsze i wszędzie – a wiedzcie – udany seks to udane życie 😉