Koronawirus a związek?

W dzisiejszych jakby nie było… trudnych czasach można przekonać się na własnej skórze czy związek na odległość sprzyja czy jednak nie sprzyja związkom, zwłaszcza tym „nowym”, gdzie para mieszka osobno i nie może się ze sobą spotykać. Co robić by przetrwać tą próbę naprawdę długiej rozłąki?

W XXI wieku nawet jeżeli nie mieszkanie razem to zawsze możecie spędzić czas wspólnie. Możecie być przecież „blisko” tak długo jak tylko chcecie i to przeważnie całkowicie za darmo, dzięki technologii cyfrowej.

Jeśli lubisz czytać pikantne historie i opowiadania erotyczne odwiedź stronę polskie-aktorki-porno.pl/kategorie/opowiadania-erotyczne

Jak więc spędzać wspólnie czas podczas społecznej izolacji?

„Chciałabym z Tobą poważnie pogadać” – od razu czujesz dreszcz, prawda? Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tego typu rozmowy przeprowadza się raczej „twarzą w twarz”, ale w obecnej sytuacji macie kilka godzin dziennie by móc ze sobą porozmawiać przez telefon czy nawet video chat, bo wcześniej zwyczajnie… nie mieliście na to czasu albo okazji.

Maraton filmowy online? Jeżeli posiadacie Netflixa, zainstalujcie sobie wtyczkę „Netflix Party”, będziecie mogli oglądać wspólnie, w tym samym czasie ulubiony film czy serial. W trakcie serialu możecie do siebie pisać i wymieniać się spostrzeżeniami co do filmu. Wtyczka ta pozwoli Wam nie tylko na „kino domowe” we dwoje; możecie „umówić się” na wspólne oglądanie ze znajomymi!

A może by tak zjeść wspólnie romantyczną kolację?

Serio!

Znajdujesz w sieci fajny przepis na dobrą kolację, oczywiście zwróć uwagę na to, by posiłek był z łatwo dostępnych artykułów spożywczych, żebyś nie musiał zwiedzać kilku sklepów… Załóż koszulę, zapal świecę; połączcie się na Skype i zjedzcie razem posiłek – a dla niej, możesz zamówić jej ulubioną potrawę prosto pod drzwi!

Jeżeli lubicie wspólnie grać w gry, to teraz macie czas na ewentualne „braki”. W sieci znajdziecie wiele popularnych gier w wersji online, a jeśli posiadacie konsolę albo komputer to tym bardziej możecie grać w coś wspólnie, jako partnerzy, albo przeciwnicy!

A może jakiś zakład? Wynoszenie śmieci, zmywanie naczyń (oczywiście jak już koronawirus będzie tylko wspomnieniem), a może… jakieś erotyczne fotki na wieczór, na lepszy sen? 🙂

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie opowiedzieli Wam o jeszcze jednej formie rozrywki. Sexting. Wiecie czym jest? To wysyłanie sobie pikantnych wiadomości i nagich fotek! Jesteście tak odważną parą? Możecie w tym czasie nakręcać się o obserwować wzajemnie – kiedy już wpadniecie w swoje ramiona… będzie ostro!