Najlepsze pozycje seksualne

Pozycji seksualnych jest naprawdę wiele. Każdy zresztą o tym wie – widział, próbował – nieważne. Istnieją pozycje łatwiejsze i trudniejsze, dla początkujących kochanków i dla tych zaawansowanych. Dla młodych osób, głodnych wrażeń i dla starszych osób (tak, oni nadal uprawiają seks!), które jeszcze chcą uprawiać seks, jednak muszą robić to bezpiecznie.
My wybraliśmy pięć naszych ulubionych pozycji, które chcemy Wam przedstawić i namówić Was, byście choć spróbowali. Orgazm po stokroć mocniejszy niż najlepsze podwójne espresso! Serio!

Przeczytaj opowiadanie erotyczne Mama mojej dziewczyny

Pozycje zapewniające silny orgazm!

  1. „Francuski tost” – Mężczyzna siada na łóżku i wygodnie się odchyla. Partnerka natomiast siada na nim i krzyżuje nogi za jego pośladkami, łokcie możesz oprzeć o jego uda, o ile nie sprawi mu to bólu.
  2. „Parówki na ciepło” – to właściwie odwrócony misjonarz, jednak to Ty jesteś tu górą. Dosiadasz swojego mężczyznę i ujeżdżasz jak tylko chcesz – mocniej, głębiej, szybciej, delikatnie, płytko… W pozycji głównie chodzi o to, by być przytuloną do partnera – by pieścić swoje karki, oddawać się pocałunkom i czerpać satysfakcję ze spojrzeń na swoje zarumienione twarze… 😉
  3. „Sadzone z pieprzem” – To nieco urozmaicona pozycja „Na łyżeczki”. Unieś nogę i niech partner wejdzie w Ciebie od tyłu, to świetna pozycja na rozbudzenie się po nocy, kiedy nie macie ochoty na energiczne ruchy niczym na siłowni, albo porannym joggingu.
  4. „Pikantna kanapka” – Uklęknij, wygodnie ułóż się na poduszkach ułożonych za Twoimi plecami. Partner niech uklęknie za Tobą i kolana oprze po zewnętrznej stronie Twoich nóg. Kiedy się w Ciebie wsunie, z łatwością będzie mu znaleźć Twój punkt G. Wolne ręce to wielki plus – może Cię pieścić gdzie tylko zechce…

Właściwie każdą pozycję z kamasutry, możecie przerobić „pod siebie”, pod swoje predyspozycje i swoje umiejętności. Kochajcie się tak jak lubicie, wprowadzajcie zmiany i urozmaicenia a seks na pewno będzie udany i co najważniejsze – pełen orgazmów – naprawdę intensywnych.